...
Image Alt

Zdjęcia ślubne w Tatrach Słowackich

  /  Ostatnie   /  Zdjęcia ślubne w Tatrach Słowackich
Jezioro Szczyrbskie zdjęcia ślubne

Sesja ślubna nad Szczyrbskim Plesem

Jedno z najpopularniejszych jezior chyba w całych Tatrach, nie licząc Morskiego Oka oczywiście, to właśnie Szczyrbskie Pleso leżące po słowackiej stronie. Miejsce niezwykle urokliwe, z piękną panoramą a do tego dostępne 3 minuty spacerem z parkingu. To wszystko sprawia, że na sesji ślubnej można spotkać tutaj po kilka par równocześnie i co dziwne, są to w 90% polskie pary:-) Ale spokojnie, Szczyrbskie Pleso to obszar bardzo duży i bez żadnego problemu i przeszkadzania sobie na wzajem można skupić się na zdjęciach.

Zdjęcia ślubne w Tatrach Słowackich – Wielka Łomnica Baszta

Jeżeli marzycie o zdjęciach ślubnych w Tatrach z panoramą wysokich szczytów ale nie do końca przemawia do Was wspinaczka górska, to jest na to rozwiązanie. Można oczywiście wjechać na Kasprowych Wierch ale tutaj panorama jest jednak trochę inna. Jeżeli chcecie być wysoko i blisko najwyższych szczytów to zapewni wam to Wielka Łomnica Baszta (2215 m.n.p.m.) w Tatrach Słowackich. Na miejsce sesji wjeżdżamy kolejką a poruszanie się po grani jest sprawne, szybkie i bezpieczne. Oczywiście, jeżeli macie ochotę, możemy urządzić wspinaczkę z samego dołu, nie widzę tutaj żadnych przeszkód.

Plener ślubny w Tatrach Słowackich – Tatry Bielskie

Jadąc z Polski w Tatry Słowackie zapewne na każdym niesamowite wrażenie wywierają strzeliste, majestatyczne a przy tym zieleniące się szczyty Tatr Bielskich. Fajnym pomysłem jest zrobienie przystanku na szybką sesję właśnie na parkingu niedaleko miejscowości Żdziar. Wyskakujemy z samochodu i praktycznie jesteśmy na miejscu a Tatry Bielskie tworzą cudowne tło do kadrów. W przypadku mojej pary zdjęcia robiliśmy minuty przed zachodem słońca jadąc ze Szczyrbskiego Plesa. Gwarantuję wam, 15minut wystarczy żeby powstało kilkanaście fajnych kadrów, które urozmaicą całodzienną sesję.

 

Szukasz inspiracji na sesję ślubną?

Zajrzyj do artykułu:

Sesja zdjęciowa w górach – 9 sprawdzonych lokalizacji

Zamknij

Fotografia ślubna pełna emocji. Reportaż wiernie oddający to co działo się w Waszym dniu ślubu no i plenery, bajeczne plenery.

Instagram

@ instagram

Śledź nas

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.