Plener ślubny skalne miasto Adrspach

Sesja ślubna w Skalnym Mieście Adrspach

  /  Plener ślubny   /  Sesja ślubna w Skalnym Mieście Adrspach
Sesja ślubna Skalne Miasto Adrspach

Rafał z Aśką zdecydowanie stawiali na plener ślubny w naturze. Rozważaliśmy różne lokalizacje jednak finalnie postanowiliśmy pojechać do Skalnego Miasta Adrspach w Czechach. Podróż ze Śląska nie stanowiła problemu dlatego wystarczyło zaplanować jednodniową sesję. Umówiliśmy się na drugą połowę dnia aby uniknąć ostrego południowego słońca a i skorzystać z delikatnych promieni przed jego zachodem. Dobrym posunięciem było też zaplanowanie sesji w środku tygodnia a nie w weekend. Popularność Skalnego Miasta i tłumy turystów mogłyby komplikować przebieg sesji i wydłużać czas jej trwania. Pogoda szczęśliwie dopisała choć przez całą drogę śledziły nas ciężkie chmury.

Samo Skalne Miasto jest bardzo klimatycznym i wdzięcznym miejscem dla kogoś kto oczywiście lubi takie okoliczności przyrody. Niezwykłe formacje skalne stanowią przeciekawą scenerię do sesji ślubnej a wszechobecny mech wybarwiał kadry soczystą zielenią. Ukształtowanie skał, ciągnące się ścieżki i jaskinie pozwalają na świetną zabawę ze światłem i cieniem.

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc Skalnego Miasta jest Gotycka Brama, której urokliwość docenili filmowcy, wykorzystujący ją w jednej z części Opowieściach z Narnii.

Oprócz scenerii wśród zjawiskowych warto wykonać też kilka ujęć nad krystalicznym jeziorem, które czeka na zwiedzających tuż przy wejściu do parku.

 

Zamknij

Fotografia ślubna pełna emocji. Reportaż wiernie oddający to co działo się w Waszym dniu ślubu no i plenery, bajeczne plenery.

Instagram

@ instagram

Śledź nas