Image Alt

Sesja ślubna w Krakowie

  /  Plener ślubny   /  Sesja ślubna w Krakowie

Choć ciągnie mnie od zawsze do natury w każdej postaci im wyżej tym lepiej. Z chęcią daję się zaprosić także na sesje miejskie. Tak też było tym razem. Kiedy Przemek z Magdą zaproponowali Kraków, nie zastawiałem się długo. Pewnie pomyślicie, sesja ślubna w Krakowie to zdjęcia w tłumie zwiedzających. Nie będę czarował, nie pomylicie się zbytnio jednak to nie stanowiło problemu. Zawsze można znaleźć skrawek miejsca dla siebie na bardziej intymne ujęcia. Jak widać w galerii, oprócz ujęć z przechodniami zdołaliśmy też wykonać sporo kadrów, na których jest tylko młoda para, oni sami, tylko dla siebie.

Dlaczego lubię sesje miejskie? Z wielu powodów, wśród których jednym z jest ruch. Przemieszczamy się w różne miejsca stwarza okazje do wielu naturalnych, dynamicznych ujęć. Konwencja spaceru to także sporo luzu i niezliczone okazje do złapania spontanicznych ujęć, w tym także takich z zaangażowaniem przechodniów, którzy reagują niezwykle serdecznie i ciepło.

A w jakich miastach można umówić się na podobną sesję? Praktycznie w każdym. Wszystko zależy tylko od Waszej wyobraźni. Nie musicie skupiać się tylko na tych bliskich lokalizacja. Urokliwa Praga, Budapeszt czy też Wiedeń to także kapitalne miejsce na sesje zdjęciowe a wszystko w zaledwie 3-4 godziny drogi.

 

Zamknij

Fotografia ślubna pełna emocji. Reportaż wiernie oddający to co działo się w Waszym dniu ślubu no i plenery, bajeczne plenery.

Instagram

@ instagram

Śledź nas