...
Image Alt

Sesja ślubna w Czarnogórze, Budva

  /  Plener ślubny   /  Sesja ślubna w Czarnogórze, Budva

Dziś sesja ślubna w Czarnogórze. Tak się pięknie złożyło, że na sesji ślubnej z Kaśką i Wojtkiem spotkaliśmy się właśnie w tym ciepłym i urokliwym kraju. Naszym punktem startowym i bazą wypadową była Budva z jej malowniczym i klimatycznym starym miastem. Na wyjazdową sesję ślubną zaplanowaliśmy dwa dni zdjęciowe i wykorzystaliśmy je co do minuty.

Dziś możecie zobaczyć zdjęcia, które powstały podczas spaceru po Budvie. Było to nasze pierwsze popołudnie a zasadniczo wieczór. Niezwykle urokliwą starówkę zwiedzaliśmy razem ze sporym tłumem turystów. Jednak na szczęście bez problemu udawało nam się znaleźć ciekawe miejsca do wykonania sesji. Zasadniczo każda odwiedzana przez nas uliczka odkrywała kolejny fantastyczny plan. Spokojnie można stwierdzić, że zdjęcia ślubne w Budvie to gwarancja ciepłych i klimatycznych kadrów.

Sama Czarnogóra swoją powierzchnią zbliżona jest do województwa małopolskiego dzięki czemu odległości między poszczególnymi atrakcjami są niewielkie. Jest to niezwykle istotny argument podczas wyboru miejsca na zagraniczną sesję ślubną.
Dziś prezentowane są wybrane kadry z Budvy. Wkrótce, w osobnych artykułach zobaczycie nadmorskie ujęcia z zatoki Kotorskiej no i oczywiście zdjęcia z cudownego zachodu słońca.

 

 

 

Zamknij

Fotografia ślubna pełna emocji. Reportaż wiernie oddający to co działo się w Waszym dniu ślubu no i plenery, bajeczne plenery.

Instagram

@ instagram

Śledź nas

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.