Fotograf ślubny Żory
Fotograf ślubny Żory

Sesja ślubna na Ochodzitej to kapitalny pomysł dla nowożeńców zakochanych w naturze a w szczególności w górach. Ten w sumie niepozorny beskidzki szczyt otwiera przed nami przepiękną panoramę Beskidów przy dobrej widoczności sięgając nawet wysokich Tatr.

Oj przepiękne chwile zafundowała nam pogoda a światło złotej godziny dosłownie rozpromieniło każdy z kadrów powstałych podczas sesji ślubnej.
Cudowna panorama Beskidów rozpościerająca się ze szczytu przyciąga w to miejsce nie tylko pary młode. Miłośnicy gór często pojawiają się na Ochodzitej żeby podziwiać zachód słońca. Na szczęście miejsca na tutejszej hali jest sporo i bez przeszkód można skupić się na sesji zdjęciowej nie przeszkadzając nikomu.

W trakcie sesji zdjęciowej warto też podejść do znajdującej się na szczycie drewnianej bramy przepięknie zdobionej lokalnymi wzorami. Jest też i klimatyczna kapliczka na otwartym powietrzu. Z powodzeniem można stwierdzić, że Ochodzita to idealne miejsce na nastrojową sesję ślubną w naturze. Z pewnością zawitam tu nie raz i nie dwa.