...
Image Alt

Wesele w Szybie Maciej – Angelika i Olek w ich wielkim dniu

  /  Ostatnie   /  Wesele w Szybie Maciej – Angelika i Olek w ich wielkim dniu
Wesele w Szybie Maciej w Zabrzu

Zupełnie szczerze mówiąc Angelikę i Olka wypatrzyłem na jednych z targów. Kiedy zmierzali w kierunku mojego stoiska, pomyślałem … „Ale by było świetnie gdyby zechcieli zaprosić mnie do współpracy”… Po paru minutach rozmowy chciałem tego jeszcze bardziej hehe. Lubię kiedy nadaję z parą na tych samych falach a w ich przypadku tak po prostu było. Szczęśliwie to właśnie mi zaufali i miałem ogromną przyjemność fotografować ich ślub i wesele. A było bajecznie i to zarówno w dniu ślubu jak i na plenerze, chociaż plener to okazja do kolejnego wpisu z przepięknymi kadrami.

 

Wesele w Szybie Maciej

Z ich wesela cieszyłem się tym bardziej, że uwielbiam klimaty industrialne a Szyb Maciej, w którym odbyło się ich wesele to czołówka na mojej liście lokali na Śląsku. Niepowtarzalne miejsce, kapitalna kuchnia i do tego chłopaki z Cube Art. Nie mogło być inaczej jak tylko kapitalnie. Z resztą, co tu gadać, zobaczcie sami kawałek reportażu z ich ślubu.

Zamknij

Fotografia ślubna pełna emocji. Reportaż wiernie oddający to co działo się w Waszym dniu ślubu no i plenery, bajeczne plenery.

Instagram

@ instagram

Śledź nas

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.