Fotoksiazka plener ślubny

Ślubny plener – internetowa fotoksiążka

Paulina i Krzysiek przedstawili się już w jednej z odsłon swojej ślubnej sesji zdjęciowej. Tym razem zachęcam do zobaczenia wybranych ujęć z całego dnia zdjęciowego. Gwarantuję dobrą zabawę… im dalej tym weselej. Mimo tego, że perypetie przedsesyjne zapowiadały katastrofę (zapomniana biżuteria, braki w makijażu ;-)) udało się ogarnąć temat i w stopniowo coraz lepszych nastrojach realizować kolejne zaplanowane ujęcia. Zaczęło się od zdjęć we wnętrzach starego pałacu, po czym Młodzi pozowali z błyskawicznie, na stojąco, usypiającym koniem Filipem. Dalej był romantyczny zagajnik, zdjęcia w drodze, poszukiwania piaskowni, zachód słońca i w końcu totalny szał i odlot czyli nocne wygłupy na parkingu jednego z supermaketów.  Efekt? Niesamowicie różnorodny materiał z mieszanką romantycznych ujęć i kompletnego szaleństwa. Myślę, że Paulina i Krzysiek nie raz będą wracać do swoich zdjęć. Z resztą, ich gigantyczną zasługą był efekt końcowy. W tym miejscu serdeczne pozdrowienia i podziękowania.

Przy okazji zapraszając przyszłe Młode Pary na sesje polecam rozważenie co najmniej 2-3 tematów lub miejsc dla swojej sesji ślubnej. Dzięki temu powstałe zdjęcia ślubne czy fotoksiążka ogląda się z radością i zainteresowaniem. Jeżeli nie maci swoich pomysłów, możecie zdać się na mnie ;-) Wystarczy porozmawiać.  Zapraszam.

 

 

Zainteresowanych zdjęciami ślubnymi zapraszam do zobaczenia innych internetowych fotoksiążek czy fotoalbumów na moim profilu Issuu – Michał Marcol fotografia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie odwiedź moją stronę – www.marcol.pl  tam znajdziesz trochę informacji o mnie oraz portfolio.

Zobaczcie także inny wpis z wybranymi ujęciami z romantycznej sesji Pauliny i Krzyśka w truskawkowo, piknikowej scenerii:

fotografia-slubna-rybnik-truskawkowa-82  fotografia-slubna-rybnik-truskawkowa-77  fotografia-slubna-rybnik-truskawkowa-96